K čemu je Chlubírna ? Proč se nepochlubit, když se mi něco povede :-)

Každého, kdo tvoří vlastní „hand made“ výrobky zcela jistě potěší, když se ostatním jeho výrobek líbí. Každý „výtvarník, výrobce, vyrobitel“ do svého výrobku vkládá kus sebe sama a všichni jsme si nejednou zakusili, že ne vždy se dílo hned napoprvé podaří a některý výrobek dokáže svého tvořitele pěkně „potrápit“, a to pak každá pochvala obzvláště zahřeje u srdce. Pokud patříte do skupinky tvořivých a kreativních duší a chcete se podělit s ostatními o svou radost ze své povedené tvorby, pak jste v Chlubírně správně.

Chlubírna je pohodový a přátelský web, který slouží pro všechny, kteří by rádi ukázali svoje s láskou tvořené výrobky, ať už jsou ze dřeva, kovu, látky, vlny, hlíny, kamene, skla nebo třeba z papíru.:-) Tady bude mít všechny svoje výtvory pěkně pohromadě a po ruce na své vlastní jednoduché adrese, kterou můžete jednoduše sdílet s ostatními. A v neposlední řadě zde naleznete také inspiraci, pokud zrovna nemáte svůj vlastní nápad…

Princip Chlubírny je velmi jednoduchý - stačí si vytvořit profil, nahrát Vaši vlastní fotografii Vámi vlastnoručně vytvořeného výrobku, se kterým byste se rádi pochlubili ostatním, přidat krátký popisek a pak už jen „sklízet“ obdiv prostřednictvím „srdíček“, které Vám budou přidělovat ostatní uživatelé, kterým se Váš výrobek zalíbí. :-)

Na oplátku můžete i Vy potěšit ostatní udělením “srdíčka“. Rozdávejme společně radost a inspiraci, to je náš společný cíl.

Body za označení látek = dárek pro Vás

A na závěr jeden příjemný bonus - pokud označíte látky, ze kterých je Váš výrobek vyrobený, získáte bonusové body, které pak můžete "proměnit" v milý dárek při Vašem nákupu látek v eshopu :-). Za jeden výrobek s označením konkrétních látek získáte 1 bod = 1 dárek.